Równe i róniejsze traktowanie w MSZ

No to doczekaliśmy się koordynatora ds. równego traktowania. Cokolwiek by nie kryło się od tą tajemnicza nazwa znaczy to chyba, że jednak tego równego traktowania w MSZ brakuje… Podobno już zamówione są wielkie czerwone płótna na elewację z napisem „Równe Traktowanie Standardem Dobrego Rządzenia”, pisane wielki literami. Naszym rzecznikiem została Ilona Węgłowska, zastępczyni Dyrektorki Biura Spraw Osobowych. Pani Ilono – powodzenia, ale ciężko będzie pogodzić obowiązki bo przecież szefowa czyli Grażyna Sikorska ps. Pułkowniczka myślami jest już ambasadorem w Czarnogórze, gdzie ma jechać jeszcze w tym roku. Szkoda że nie gdzieś dalej…

Reklamy

Informacje o Radca Minister

Ot, szary pracownik MSZ
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Równe i róniejsze traktowanie w MSZ

  1. Arci pisze:

    To jakaś paranoja. Pani Węgłowska i równe traktowanie. Śmiechu warte. Osoba, która nigdy nie przeszła obiektywnej weryfikacji w służbie cywilnej. Non stóp się ślizga. Póki takie osoby będą robić karierę, póty wartości służby cywilnej będą tylko postulatami na papierze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s